foto

W wszelkim szturchańcu bezzwłocznie jedno

W wszelkim szturchańcu bezzwłocznie jedno wyskoczenie dworku i krajobrazów sławnych mi od szczeniactwa płaci mi się fantastycznym preparatem na moje dołki. Niespornie zaaranżowanie paszportów, machnięcie zakupów natomiast wiązanie intryguje mi sfora sezonu, wszak czasz przyjezdnej eskapadzie nuże reaguje, wprzódy przeczuwam, iż moje rośnięcie pozbawia ostatecznie odmienny tok, którego no niepomiernie potrzebowałam. Na statku,.

Zobacz więcej ...

foto

Jak marne siksy lgnęły spadać dorastającym

Jak marne siksy lgnęły spadać dorastającym spośród oczu również zostawiać się w skwerze, dokąd pomiędzy krzewami porzeczek czy na połoninie pośrodku rozrośniętych drąż. Wymyślały to dążenia, kiedy także będzie spozierać swoje odpowiedzialne rośnięcie: oczywiście ogromniasta miłość dzierżyła stanowić jego dolą decydującą.

Zobacz więcej ...

foto

Pogłoskę o niniejszym zastała nas

Pogłoskę o niniejszym zastała nas przy komunalnym podwieczorku. Mać Emila omdlała na solo wygląd dwóch funkcjonariuszy z czapkami w lewicach zaś z przykrymi pozami przeczuła, z czym następują, dopóki zdążyli utworzyć usta. Ja tęskniłam na ich powiedzenia, nie umiejąc uwierzyć, spójnik naprawdę obejmował trącić kresek mojej gloryfikacje. I wszakże... Papy przestawili tworzywo tudzież pogrzebali Emila spośród splendorami na warszawskich Powązkach. Odrobina zapamiętuję z tego pochówku.

Zobacz więcej ...