Czy warto jechac na oboz jezykowy

CMAS reprezentuje działania pod wodą w podwodnych sportu i nauki, a także rekreacyjnego nurkowania i snorkelingu. Kursy CMAS, wykonanego z 1 gwiazdką (*) na 4 gwiazdki (****), zostały pierwotnie opracowane na potrzeby tych, którzy mają nurkowanie jako zwykłego hobby. Dlatego kursy mają już w klasie części teoretycznego, a wiele klubów nurkowych uczyć według standardów CMAS.

Wspomnieć jeszcze kilka organizacji, które można natknąć się, istnieją SDI, TDI, NAUI i BSAC. SDI (Scuba Diving International) i TDI (Technical Diving International) są spółkami siostrzanymi. Podkreślają instrukcji praktycznych umiejętności i są właściwie jedynymi użytkownikami komputerów nurkowych z uczniami. SDI i TDI dostarczyć własne materiały edukacyjne. NAUI (Narodowe Stowarzyszenie Instruktorów Nurkowania) jest organizacją renomowanych, rozpoczęła się w późnych latach 50-tych, silna w Ameryce Północnej i na Pacyfiku. BSAC (British Sub-Aqua Club) to wiodący brytyjski klub nurkowy oraz Krajowa Rada Ciało nurkowania. BSAC działa również na arenie międzynarodowej w Japonii, Korei i Tajlandii, gdzie nowi nurkowie mogą uzyskać certyfikat według własnych standardów BSAC użytkownika.

Bez względu na to, która organizacja skończyć się wyboru, dwie rzeczy są dobre, o których warto pamiętać:

1. Można przejść zabawy nurkowania z dowolnym centrum nurkowym, w dowolnym miejscu na świecie, po przejechaniu podstawowy kurs Niezależnie od organizacji. Można też przejechać między organizacjami na poziomie rekreacyjnym kursu. Więc nawet jeśli zaczął na przykład kursów CMAS, można kontynuować Advanced Open Water z PADI, lub jakiejkolwiek innej organizacji.

2. Poznasz wszystkie ważne rzeczy, aby można nurkować bezpiecznie, bez względu na mocy której standardy organizacji Ci są wykładane. PADI, SSI i SDI TDI są członkami Rady Recreational Scuba Training (RSTC), która wytyczyła standardy kształcenia, że ??wszyscy jego członkowie muszą szanować.

Co sprowadza się w końcu to, co jest dostępne w danym miejscu chcesz zrobić swój kurs, a które Dive Center daje najlepsze wrażenie. Ile i jak się uczyć, będzie zależeć głównie od instruktora i centrum nurkowym zrobić kurs, nie zapominając o własną motywację i zainteresowanie. Jak wiecie, już ci dwaj mogą cię bardzo daleko w nic!

Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On