Czym sie wspomagac podczas sesji

Czym sie wspomagac podczas sesji

„Tak, to dlaczego?” Myślałem.

Frey pisze: „Running długo klimatyzacji odległość działa aerobik systemu energetycznego organizmu do wykorzystywania energii przez długi okres czasu, w którym w zapasach jesteśmy zobowiązani do bardzo szybko utrzymać wysoki poziom energii i odzyskać w krótkim okresie czasu.”

Widzisz zapaśnik potrzebuje nie tylko wytrzymałość tlenową, ale wytrzymałości beztlenowej. Mike wyjaśnia wiele sposobów, aby poprawić swoje zapasy wytrzymałości. To bardzo pouczające artykuł zrobiła duże wrażenie na mnie.

Mike stwierdza drugą część artykułu, stwierdzając, „Cardiovascular szkolenia dla zapaśników jest więcej niż tylko prowadzenie 2 mile lub jazdy na rowerze wokół bloku. Gdy zaczynają widzieć, zapasy wynosi około beztlenowej klimatyzacji. Aerobic Klimatyzacja odgrywa ważną rolę w zapewniając solidne podstawy dla treningu układu krążenia, ale jest to trening siłowy beztlenowe i klimatyzacji, który przeprowadzi cię na najwyższym stopniu podium. „

GPP / Praca Pojemność / Strongman Szkolenia / Olympic podnoszenia / DensityTraining / Kettlebells / Plyometrics / Różne

Wychowałem się na farmie. Użyłem do przewozu bel siana i wiadra kukurydzy na co dzień. Uniosłem i prowadzone worków wapna i paszy. I wykopali dziury płotu. Innymi słowy, zrobiłem mnóstwo pracy fizycznej. To był mój sposób na budowanie ogólnego przygotowania fizycznego (GPP). Koncepcja ściśle związane z GPP jest zdolność do pracy.

Wierzę, że to artykuły napisane przez Matt Wiggins, że najpierw przyniósł moją uwagę na koncepcji zdolności do pracy.

Dzięki większej wydajności pracy, można zrobić większą objętość klimatyzacji. Mając większą zdolność do pracy jest jak większy „zbiornik gazu”. Jeśli masz dużą zdolność do pracy, to nie będzie gaz w stronę końca zapasach.

Artykuł napisany przez: http://rainbowcups.eu/pl

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On