Nauka jezykow przez czytanie obcojezycznych ksiazek

Nauka jezykow przez czytanie obcojezycznych ksiazek

Charlie Piccento, wuj Rocky, miał do powiedzenia: „On to robi (uruchamia) codziennie rano, nawet jeśli nie ma walki … pięć lub sześć mil. Robi to od sześciu lat, na co dzień. Nawet nie sześć lub siedem mil na Boże Narodzenie rano. „

Sam Rocky powiedział: „Jestem w lepszej kondycji niż którykolwiek z nich. Mogę iść jak najwięcej rund, jak muszę.”

Gable i Marciano to tylko dwie z wielu sportowców, którzy położył duży nacisk na etykę pracy i klimatyzacji. Oczywiście, dla nich to opłaciło.

Dave Schultz / Mark Schultz / John Smith / Technika

Dave Schultz jest uważany przez wielu za jednego z najlepszych techników w historii wrestlingu. Dave był świat i mistrz olimpijski. Ale te zaszczyty można rozpocząć tylko dać jeden pomysł, jak niesamowity był. Dave Schultz był fenomenalny.

Evan jako liceum starszego, Dave rywalizowali na poziomie światowym. W 1977 roku walczył w Stanach Zjednoczonych w Turnieju Tbilisi w ZSRR. Dave zdobył srebrny medal w turnieju Tbilisi, uważany przez wielu w tym czasie być najtrudniejszym turnieju na świecie. W rzeczywistości, niektóre uważane to być trudniejsze niż mistrzostwa świata czy Igrzysk. Więc, co Dave Schultz osiągnąć w tak młodym wieku było dość imponujące.

Mark Schultz powiedział o swoim starym bratem Davem „Nauczył mnie jak robić notatki też. Wszystko się dowiedział, że on to zapisać tak, kiedy zacząłem zapasy zrobiłem to samo i miałem technika notebooka.”

Mark Schultz też jest znany ze swojej techniki. W artykule rozmowa z Markiem Schultz Marksays „Anytime dowiedziałem się niczego, to bym go zapisać. Zrobiłem moja technika notebooka i dzieli moje techniki, związać. Chciałbym zrobić stronę jak przednim zamkiem głowę na góra strony i zapisanie wszystkich inną techniką mogłem skończyć z.
Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On