Wplyw kreskowek na edukacje

Wplyw kreskowek na edukacje

To jest pytanie, które utrzymuje pomordowanych rodziców (głównie matek) wszystkich dzieci w www.kasybielsko.pl/akcesoria/systemy-pos/ wieku od 3 do 10. powinniśmy pozwolić dzieciom oglądać bajki, czy też powinna być całkowicie zakazane, czy to dobrze, czy to jest naprawdę źle?

Kwestia, która często pojawia się podczas rozmów na temat małych dzieci oglądania kanałów kreskówek jest zazwyczaj o opuszczeniu swoich dzieci samych z kreskówek odwrócić lub zabawiać je, zamiast rodziców dając nasz cenny czas na nich.

Przeanalizujmy ten milion dolarów pytanie!

Jestem matką 5-letniej córki i zostały regularne monitorowanie jej oglądanie telewizji. A to co mam analizowane.

Miejmy podkreślić dobre pierwsze punkty:

pokazy kreskówek są ani dobre, ani złe. Czasami kreskówki są wykorzystywane do wykazania zachowania, które chcielibyśmy naszych dzieci przystosować lub skopiować, a nawet wiele razy te pokazy kreskówek są również wykorzystywane do zilustrowania cech chcielibyśmy nasze dzieci, aby uniknąć. To do rodziców, aby pomóc dziecku w nauce, która jest która.

Od czasu do czasu nie było kilka dobrych serii jak Madeline, Oswald, Noddy, podwórko Nauki, szalony, Klub przyjaciół Myszki Miki. A niektórzy Hindi Indian Kreskówki, które proponuję są Gali Gali Sim Sim, Choota Bheem, Kriszna, Ramayan i wszystkie opowieści mitologiczne.

Pomaga poprawić słownictwo; może to być angielski lub hindi.

Pomaga dzieciom w analizie sytuacji. Aby zrozumieć, jak mały mały rzeczy są analizowane, a następnie, jak małe małe decyzje podejmowane są przez zrozumienie, co jest dobre a co złe.

To pomaga im zrozumieć różne kultury, społeczeństwa, ludzi itd.

Istnieje tak wiele pokazów, które są naprawdę edukacyjne, dla wszystkich grup wiekowych. A niektóre programy pokazują różne działania artystyczne i rzemiosła, które mogą być wykorzystane w rzeczywistości, aby umieścić je w jakimś pracy twórczej.

Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On