Czy nauka jezykow obcych musi byc droga

Czy nauka jezykow obcych musi byc droga

Advanced Open Water Diver PADI … SSI, Kamery, NAUI .. . Czy jesteś zainteresowany w uzyskaniu sobie certyfikacji dla nurków, ale zastanawiasz się o akronimów wszystkich stowarzyszeń nurkowych, różnic i podobieństw pomiędzy organizacjami i ich kursy , Który z nich wybrać? Która jest najlepsza? Czy istnieje „najlepsze” jeden? Nie można winić, jeśli jesteś. Pomogę ci trochę do wyjaśnienia sytuacji. Wtedy można zacząć korzystać z nowego hobby i skoncentrować się na istotne: nurkowania.

PADI (PADI) jest największym na świecie stowarzyszeniem nurkowania rekreacyjnego. PADI podzieliła swoją edukację na kilka małych pól, co sprawia, że ??jest łatwe dla nikogo, aby rozpocząć nurkowanie i wziąć jeden kurs po drugim, powoli zwiększając własnej kompetencji i doświadczenia. kursy PADI prowadzone są przede wszystkim w popularnych, jak prawie wszystkie kursy mogą być ukończone w czasie krótszym niż tydzień, co pozostawia czas na inne działania wypoczynkowych, lub po prostu dla korzystających słońce i plaża miejscowości wypoczynkowych.

SSI oznacza Scuba Schools International, i jest drugą co do wielkości organizacją nurkowania rekreacyjnego na świecie. W porównaniu z PADI, SSI kursy mogą mieć nieco obniżyć cenę, a treść i struktura kursu są bardziej elastyczne. Czasy trwania Oczywiste jest jednak, są takie same. Możliwe Różnica ta wynika z materiału edukacyjnego. Z kursu SSI materiał może być zapożyczona z centrum nurkowego i nie trzeba go kupić dla siebie, w przeciwieństwie do PADI. Jeśli chodzi o elastyczność, na przykład z SSI różnych częściach kursu mogą być wykonane w niestandardowych kolejności, a instruktor ma lepszą możliwość wpływania na treść kursu, w zależności od potrzeb i zainteresowań uczniów.

CMAS jest skrótem od ConfĂ © dA © racja Mondiale des ActivitĂ © s Subaquatiques, znany także jako The Światowej Federacji Podwodnej.
Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On