Jak uczyc dzieci angielskiego

Jak uczyc dzieci angielskiego musiałbym wszystkie liczniki do przodu headlock na ostatniej stronie. musiałbym inną stronę i napisać wysoką krocze i zapisu wszystkich wykończeń z tam, winda, wycieczki, spin, idź za uruchom rurę, przejść do innego ruchu, cofając się do bioder, wyjść tylnymi drzwiami, etc. „

John Smith, czterokrotny mistrz świata czasu i dwa mistrz olimpijski w freestyle wrestling, jest znany ze swojej techniki Być może bardziej niż jakikolwiek inny amerykański zapaśnik. W swoim artykule Tylko Smitha sześć tytułów dopasowane jego perspektywy, Kyle Klingman pisze „Wiercenie była podstawą reżimu treningowego Smitha. Smith będzie wiercić technik kółko i kółko. Kluczem było powtórzeniem”.

Klingman konkluduje: „Wrestling był proces całoroczne dla Smitha. Po Mistrzostwach Świata mógłby wziąć tydzień wolnego, a następnie ponownie rozpocząć trening. Aż do stycznia, to była kombinacja wiercenia i wagi ciała ćwiczenia przez około jedną godzinę dzień. Ale gdy stycznia podjechał tempo podniósł … i Smith wyrzucił go na wysokich obrotach „.

Czy jesteś gotów do wiercenia posunięcie 40 lub 50 razy dziennie?

Martial Arts instruktor i trener osobisty Brian Copeland pisze „Naukowcy odkryli, że elita sportowców z całego świata, niezależnie od sportu zgromadziły ponad 100 tysięcy. – 300.000 doskonałe powtórzeń w ciągu swojego życia ten jest również znany jako zasada 10000 godzinnym najlepiej wyprowadzić ponad 10000 godzin doskonałej praktyce. „

Uniwersytety / Mistrzów Świata / Olimpijscy

W swoim artykule Siła i klimatyzacji Wrestling, John Stucky (1988) omawia program siłowy zapasy i klimatyzacji Oklahoma State University. Pisze: „W Oklahoma State University, naszym celem jest pomoc każdego sportowca będzie silniejszy iw lepszej kondycji niż w jakimkolwiek przeciwnikiem przyjdzie im się zmierzyć.
Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On