Jak uczyc sie bez stresu

Jak uczyc sie bez stresu

Jednym z systemów energetycznych, że zapasy w dużej mierze zależy nazywa się kwas mlekowy lub system mleczanu.

System mleczan można połączyć z odczucia podczas spalania czuł wysokiej intensywności działań. Dlatego też, jeśli zapaśnik może trenować swoje ciało do tolerowania i skutecznego wykorzystywania mleczan stanie się mniej zmęczeni i będzie mógł walczyć z większą intensywnością dłużej.

Według Siła i klimatyzacji Specjalistycznym Jonathan Siegel „, w zakresie poprawy wykorzystania i ponownego wykorzystania mleczanu w naszych mięśni, próg mleczanowy (LT) przedziały zachęcić mięśnie szybko skurcz produkować enzym (MCT-1), która jest ważna dla mleczan transportu do komórek mięśniowych, gdzie jest przekształcany w kwas pirogronowy do dalszego wysiłku. Im więcej MCT-1 masz, tym większa szybkość mleczanu konwersji oraz większa wytrzymałość mięśni. interwały LT również zwiększyć liczbę mitochondriów (komórkowych zasilania energią rośliny) i kapilary (autostrad we krwi). „

Według Owen Anderson, autor mleczanu odrywania, jednym ze sposobów na zwiększenie własnej próg mleczanowy i zdolność do jasnej mleczan jest wykonywać ćwiczenia odnosi się on do jak mleczan-dozowników.

Mleczan-dozownik polega na przemian dwie minuty zbliżona do maksymalnej prędkości jazdy z 4 do 5 minut łatwe jogging czasu ukończenia 5 do 6 z 2 minutowych seriach.

Wybuchy kąpać komórek mięśniowych w mleczan i biega odzysku pozwalają włókna mięśniowe, aby wyczyścić mleczan, które zostało wyprodukowane. Z biegiem czasu, ten rodzaj treningu powinien znacznie zwiększyć stężenie MCT, klirens mleczanowy, próg mleczanowy, a pojemność wydajność.

W artykule na stronie internetowej Science Daily pt Poison mlekowy Not sportowca, ale źródła energii – jeśli wiesz jak go używać, fizjologa George Brooks i jego współpracownicy UC Berkeley Exercise Physiology laboratoryjne Takeshi Hashimoto i Rajaa Hussien są wymienione, a ich badania dotyczące kwas mlekowy jest omawiane.

Artykuł napisany przez: wklady-kominkowe.eu

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On