Jak wybrac szkole srednia

Jak wybrac szkole srednia

No, no szok tutaj. Walking podczas gry w golfa jest lepsze dla zdrowia! Istnieje jednak więcej korzyści niż tylko dla zdrowia, podczas spaceru, podczas gry w golfa. Dla starszych graczy, myśl o chodzenie 18 dołków może być trochę za dużo, jeśli regularnie jeździć w wózku. Zbadajmy niektóre z korzyści płynących z chodzenia podczas gry w golfa, aby dostać się zmotywowani do rowu wózka następnym razem.

Z punktu widzenia zdrowia, niektóre ostatnie badania potwierdziły to, co wielu z nas już znany (tak, golf to sport, a dostaniesz korzystania przez grać w golfa … nawet jeśli jeździć w wózku!). Grupa o nazwie „Golf Science International” zachwala, że ??chodzenie na cztery godziny podczas gry w golfa jest odpowiednikiem 45 minut tlenowej klasie fitness. Nie jest zły. Jak o innych badaniach, które wykazały obniżenie złego cholesterolu z graczy, którzy chodzili w porównaniu z rówieśnikami, którzy pływał w koszyku? Kolega o imieniu Edward Palank wziął czas, aby wziąć w tym badaniu.

Pewnie też słyszał o ’10, 000 kroków dziennie wyzwanie „, programu zdrowotnego, który zachęca ludzi do policzenia ich kroki i zrobić to, co trzeba, aby uzyskać 10K dziennie. W moim niepotwierdzonych (ale zupełnie nienaukowy) badaniu z moim regularnym golfa kumpla, okazało się, że chodzenie do lokalnego muniego rejestruje około 8000 – 12000 kroków.

Badanie wydany pod koniec 2008 roku z Rose Centrum Zdrowia i Sportu Nauk w Denver potwierdzone, że golf to sport naprawdę. Oni przywiązany się grono uczestników badania i mierzone kilka kluczowych statystyk:

Chodzenia i noszenia kijów na 9 otworów spala 721 kalorii. Zaskakującym odkryciem było to, że przy użyciu wózek ściągania kontra noszenia kijów była bardzo mała różnica w liczbie spalonych kalorii – jeszcze spalić 718 kalorii przy użyciu wózek ściągania! Zapisz swoje plecy, użyj wózek ciągnąć.

Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On