Angielski – jak nauczyc sie swobodnie wypowiadac

Angielski - jak nauczyc sie swobodnie wypowiadac Z wartości akcji w cenie 55 dolarów i 50 centów strajku 25 umieścić Premium składa się w całości z wartości czasu. Jeśli wartość akcji utrzymuje się powyżej 50 dolarów opcja put wygaśnie bezwartościowe

Opcja put charakteryzuje jako „in the money”, gdy wartość akcji instrumentu wkład kominkowy bazowego jest niższa od ceny wykonania.odzież niemowlęca hurt Z XYZ na 45 dolarów za akcję opcja put 50 Strajk z 1 miesiąca do wygaśnięcia może być wyceniany na $ 5.40. PUT kupujący ma prawo do sprzedaży akcji, których przy $ 50,00, mimo że XYZ jest wyceniany na $ +45,00. Ustalamy wartość wewnętrzną opcji put przez odjęcie wartości akcji z ceną wykonania. W tym przykładzie 50 dolarów strajku minus wartość akcji z 45 dolarów odzwierciedla wewnętrzną wartość 5.00 Składka 5.40 można podzielić na dwie części. Poprzez odjęcie wartości wewnętrznej 5.00, możemy stwierdzić, że wartość składnika czas premii opcyjnej is.40 centów Jeśli wartość akcji pozostaje taka sama, składnik wartość czasu będzie deprecjonować do zera, pozostawiając jedynie wewnętrzną wartość.

Podobnie jak w przypadku opcji call, „in the money” put będzie wykonywał automatycznie, jeśli to ma wewnętrzną lub rzeczywistej wartości na wydechu. Która opcja do wykorzystania będzie zależeć od celów przedsiębiorcę lub inwestora. Każda kategoria posiada pewne opcje uprzywilejowanych i wady Opcja „At the Money” zacznie odzwierciedlać wartość wewnętrzną, jak tylko zaczyna bazowe, aby przenieść się w oczekiwanym kierunku. Opcje te wydają się być najbardziej płynnym i wadą jest to, że te opcje są najbardziej kosztowne z punktu widzenia wartości czasu.

Jak więc wybrać odpowiednią opcję? „Out of the Money” opcje wymagają najmniejszej ilości kapitału i zapewniają inwestorowi lub przedsiębiorcy z największą ilością dźwigni. Jednak większy ruch w bazowym jest konieczne do zrealizowania wartość wewnętrzną.W efekcie składnik czas premii będzie osłabienie znacznie szybciej, a tym samym „Out of the Money” opcje mają większe prawdopodobieństwo upływającym bezwartościowe. „In the Money” opcja będzie bardziej kosztowne, ponieważ rzeczywista wartość jest dodawana do wartości czasowej premii. Ponieważ „In the Money” opcja jest droższa nabywca opcji ma mniej podwyższony pozycję Jednak wpływ czasu amortyzacji jest mniejsza. Wadą „In the Money” opcji jest to, że wymaga większego kapitału z góry do zakupu i może stracić swoją wewnętrzną wartość bardzo szybko z niekorzystnym ruchu w bazowego papieru wartościowego. Gdy rzeczywista wartość znika, czas amortyzacji przyspieszy.

Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On