Gry i kreskowki wpywajace negatywnie na nasz rozwoj

Gry i kreskowki wpywajace negatywnie na nasz rozwoj

Istnieje kilka bardzo złych kreskówki tam, które są zdecydowanie nie-nie dla dzieci, takich jak Hagemaaro, ShinShan itp Język używany jest okropne.

Z dziećmi oglądania telewizji przez cały czas ich działania fizyczne, które mogą być osiągnięte jedynie poprzez zabawę na placu zabaw nie są załatwione.

Dzieci starają się naśladować to, co widzą w telewizji. Czy to język albo przemoc, oni tylko chcą zachowywać się jak ich „Super Hero”.

Kiedy rodzice ciągle zostawić swoje dzieci, aby być rozpatrywane przez telewizję może to mieć negatywny wpływ na umysł dziecka, ponieważ dzieci są przede wszystkim aktywni i chcą coś robić.

A jednym z głównych problemów jest dzieciom czas spędzony w oglądając te bajki. Każda matka ma trudny czas porusza swoje dzieci z dala od telewizora. Idealnie, co proponuję jest mieć ustalone czasy telewizyjne patrzy.

Najlepszym sposobem, aby pomóc dziecku stworzyć połączenie z telewizji jest, jeśli wziąć udział w nich i wyjaśnić, co widzą, omówienia różnych scenariuszy lub rezultatów, zadawać pytania, i porównać to, co widzisz, co ona przeżywa.

Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On