Nauka a sport

Nauka a sport

Steve Austin, astronauta, człowiek ledwo żywy. Panowie, możemy go odbudować, mamy technologię. Mamy zdolność do podejmowania pierwszy na świecie Bionic człowieka. Steve Austin będzie ten człowiek. Lepsze niż był przedtem. Lepszy. Silniejsza. Szybciej. – Od sekwencja otwarcie telewizyjnego show The Six Million Dollar Man

Możemy zbudować zapaśnik, który jest lepszy, silniejszy i szybszy?

Jaki jest najlepszy rodzaj klimatyzacji dla zapaśnika? Mimo że nie jest już konkurencyjna jestem, wciąż zmagają się z tym pytaniem. Informacje znajdę wydaje się mylące i sprzeczne czasami.

Mimo, że moje dni są konkurencyjne chyba za mną, ja nadal zainteresowany techniki zapaśniczej w zapasach klimatyzacji. Wciąż zastanawiał się podczas mojego dorosłego życia, co klimatyzacja może wyprodukować ostateczny zapaśnik. Zrobiłem wiele badań w internecie i w książkach i zaczął się poskładać wszystko razem.

Jakie spostrzeżenia nie zyskam? Zbadajmy.

periodyzacja

Byłem nieco zaznajomieni z pojęciem periodyzacji już w 1980 roku. Wierzę, że po raz pierwszy przeczytałem o periodyzacji w magazynie kulturystyki / fitness. Nie pamiętam dokładnie szczegółów artykułu, ale pozostawił na mnie wrażenie.

Nie rozpocząć korzystanie z internetu regularnie, aż na przełomie nowego tysiąclecia. Przez jakiś badania natknąłem się na dwóch artykułów, które zostały specjalnie o periodyzacji o zapasach. Uważam, że pierwszy artykuł został zatytułowany po prostu periodyzacji i został napisany przez Ethan Bosch.

Drugi artykuł został zatytułowany rok periodyzacji Harmonogram i został napisany przez Richarda Fergola. Artykuły te fascynowały mnie bardzo. Artykuły z opisem, jaki rodzaj treningu to zrobić na każdym etapie danego roku kalendarzowego. To było bardzo ekscytujące, aby znaleźć rzeczywisty plan, jak trenować przez cały rok, aby być w najlepszym stanie walczyć.

Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On