Nauka jezykow przez gry komputerowe

Nauka jezykow przez gry komputerowe Ranek po Mistrzostwach Świata w 1971 roku w Sofii, Dan Gable był biegasz już koncentrując się na swoim następnym wyzwaniem.

Ben Peterson i jego brat Jan byli olimpijskie drużyny Dana w 1972 roku często Pracowali się z Danem. Ben pisze Dan „, jego ulubionym po biegu, brał zakręty robi pompki za pomocą talii kart. Chociaż John i ja napięte z dużymi liczbami wybralismy Dan powie nam, że mieliśmy szczęście. Kiedy dotarł mała Numer poskarżył się. ” Dan czynili to talia kart-of-trening sam w czasach, widząc, ile razy mógł przejść przez pokład.

Gdy Gable trenował na Uniwersytecie Iowa, był nie mniej wymagający, jeżeli chodzi o uwarunkowania swojego zespołu. W rzeczywistości, dwukrotny mistrz NCAA Royce Alger powiedział, że wolałby zrobić razem więzienie niż kiedykolwiek ponownie przejść przez treningi, że Gable mieli je znosić czasie walczył w Iowa. Skąd Gable zrobić w Iowa? Podczas tenor dwuspadowym, w Iowa wygrał 21 kolejnych Big Ten mistrzostwa NCAA i 15 tytułów zespołu.

W swojej książce Coaching Wrestling powodzeniem Dan https://sportowesuple.pl/24-suplementy-trec-nutrition Gable informuje czytelnika, że ??klimatyzacja jest niezbędna. Wierzy w utrzymaniu wysokiego poziomu przez cały rok centrum fitness. Pisze: „Codzienna praca składa się na całej partii po pewnym czasie. Pięć minut dziennie, nie wydaje się dużo, ale jest równa blisko 31 godzin dodatkowej pracy po dodaniu się przez cały rok.”

Gable konkluduje: „zapaśnik może rozwijać się od średnio dobry lub dobry, aby świetnie się tylko trochę więcej czasu i wysiłku każdego dnia.”

Inny sportowiec, znany ze swojej etyki pracy i klimatyzacji był bokser Rocky Marciano.

W swojej książce Wrestling Tough, Mike Chapman pisze: „Kiedy przeszedł na emeryturę jako niepokonany mistrz bokserski wagi ciężkiej na świecie w 1956 roku, Marciano miał rekord 49-0 z 43 nokautów. Większość ekspertów twierdziła, że ??niezrównana nacisk Rocky’ego na klimatyzacji, często uważane ekstremalne, była kluczem do jego sukcesu. „

Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On