Liceum czy technikum

Liceum czy technikum

Jazda spala 411 – to wciąż całkiem spora liczba, która wskazuje, że kołysanie klubu jest przyzwoity ćwiczenie i itself.The Badanie następnie dostał całkiem interesująca, gdy porównano średnie wyniki z graczy, którzy chodzili i prowadzone swoich klubach, którzy podszedł i wyciągnął swoich klubach, którzy mieli Caddies i tych, którzy wzięli wózek golfowy. Wyniki? Golfiści trafia najlepiej, gdy pociągnięcie ich klubów. Zwiedzanie może równie dobrze dać czas, aby pomyśleć o swoim następnym strzale i poprawić swoją grę. Oto jak średnie wyniki 9-dołkowe zepsuł:

koszyk Pull: 40

Caddy: 42

Wózek golfowy: 43

Carry klubów: 45Interesting, hę? Możesz znaleźć więcej szczegółów na temat badań w miejscu PGATour.com.

To niefortunne, że istnieje wiele nowych kursów, które nie były budowane z walker na uwadze. W rzeczywistości, to nie jest rzadkością, aby znaleźć niektóre kursy Ośrodek pozwalają jedynie wózki golfowe i nie umożliwiają chodzenie w ogóle. Nie daj się zwieść tej polityki – to nie dlatego, że faktycznie trwa dłużej chodzić niż jeździć. W rzeczywistości, badania pokazują fakty inaczej. Zamiast tego, polityki te są zazwyczaj w miejscu, ponieważ projektant musiał włożyć znaczny dystans między zielonymi do tee (czasem chęci do pracy z architektonicznego w terenie … ale wiele innych czasach, ponieważ są one routingu kurs przez ośrodek lub rozwoju budownictwa mieszkaniowego ). Jestem pewien, że grałeś kilka z tych kursów, w których nie jest rzadkością, aby mieć jedną czwartą do jednej pół mili pomiędzy otworami.

Następnym razem, gdy grasz 9 lub 18 dołków, należy rozważyć chodzenia, jeśli nie już chodzić. Jeśli jest to trochę za dużo tego przesunięcia dla ciebie, zacznij od trzymając wózek tylko na drodze i dotrzeć do piłki z toru. Wtedy być może przejście do chodzenia pierwszej dziewiątce i jazda tylną dziewięć przed swój sposób pracy do chodzenia całą rundę.Ale na pewno na swój sposób pracy do co najmniej chodzenia kilka rund, a nie tylko opierając się na wózku golfowym … będziesz czerpać korzyści zdrowotnych i korzyści z niższymi wynikami!

Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On