Nauka jezyka chinskiego – dlaczego warto

Nauka jezyka chinskiego - dlaczego warto

Premia opcji lub cenę składa się z dwóch składników wartości czasu i wartości wewnętrznej. Ponieważ możliwości body niemowlęce hurtownia internetowa są ograniczone czasowo, składnik wartości czas umowy opcji obniża do zera jako data ważności podejść. Jeżeli opcja jest „In the Money” premia będzie również odzwierciedlać nieodłącznym value.This jest prawdziwa wartość opcji, która jest określona przez różnicę między cena wykonania opcji a ceną instrumentu bazowego.

Połączenie jest opcja charakteryzuje jako „na pieniądze”, gdy cena bazowego papierów wartościowych a ceną wykonania opcji jest taka sama lub bardzo blisko. Dla przykładu załóżmy, że XYZ jest notowany przy $ 50,00, / akcję i XYZ, 1 miesiąc 50 dolarów opcja call Strajk jest wyceniany na $ 2.00 / umowy. Pamiętaj, że opcja składki są notowane na jedną akcję podstawie kontraktu, a każdy reprezentuje 100 akcji. W tym przykładzie opcja kupna kupujący ma prawo do zakupu akcji przy $ 50,00,. Z akcji obrotu XYZ przy $ 50,00, opcja ta ma wartość samą w sobie. Z obrotu XYZ na 50,00 $ za akcję oraz wezwanie ceną wykonania 50, premia opcji składa się wyłącznie z wartości czasu. Jeśli wartość akcji nie zwiększa się w terminie 1 miesiąca rama składnik wartość czasu będzie deprecjonować i opcja wygaśnie bezwartościowe.

Opcja kupna jest określany jako „out of the money”, gdy czas jest niższa niż cena wykonania. Na przykład z akcji bazowego obrotu papierami wartościowymi na $ +45,00 za akcję XYZ, 1 opcja miesięcy rozmowa z 50 strajku może być handel at.30 centów. Przy zakupie opcji call, posiadacz opcji ma prawo do zakupu akcji bazowego papieru wartościowego na 50 dolarów. Ponieważ czas jest obecnie wyceniany na 45 dolarów, opcja ta jest uważana za „Out of the Money” i nie ma istotną wartość. Przy cenie akcji na 45 dolarów, opcja 50 Strajk składa się w całości z premii czasowej.
Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On