Nauka jezykow przez piosenki

Nauka jezykow przez piosenki

Myślę, że lekcja dla zapaśników jest to, że nie powinno się nosić przez podnoszenie ciężarów do momentu wyczerpania. Podnoszenia ciężkich wag dla niskich powtórzeń (nie więcej niż pięć) i uzyskać bardzo silne. Trening kwas mlekowy i klimatyzacji mają swoje miejsce, ale nie należy zapominać o znaczeniu czystej siły.

Dan Gable i Rocky Marciano / etyka pracy i zdrowotne

CTPB Szczecin

Dan Gable nie potrzebuje wprowadzenia. Był jednym z największych amerykańskich zapaśników w historii postawił stopę na matę i prawdopodobnie największym trenerem w historii kolegiaty. etyka pracy Gable i klimatyzacja była legendarna.

Gable cieszył ciężkiej pracy od najmłodszych lat. Podczas swoich latach licealnych miał wytrzymałość wyczerpania kolegom. On potem szukać świeżego partnera. Niektórzy nazwaliby go fanatykiem w zakresie klimatyzacji.

Szczyt miał do powiedzenia: „Oczywiste cele były mistrz tam-State, NCAA Champion, mistrz olimpijski. Aby się tam dostać musiałem ustawić codzienny cel jakim było wcisnąć się do wyczerpania lub, innymi słowy, tak ciężko pracować w ćwiczyć, że ktoś musiałby przeprowadzić mnie macie. „

Podczas jego lat studenckich w ISU, celem Gable był tak ciężko pracować w praktyce, że nie będzie w stanie opuścić pokój o własnych siłach. On zbliżył się czasami, ale zawsze udało się czołgać się na równe nogi.

Według książki sezon na macie: Dan Gable i dążenie do perfekcji, po utracie jego ostatni mecz kolegiatę (po 117 prostych zwycięstw w ISU), „Przez następne dwa lata, dwuspadowy wypracowane trzy razy dziennie, przez osiem godzin przejazdu i podnoszenia i ciężkiej walki, dążenie do doskonałości Olimpijski „. Co robić po Gable zdobył złoty medal w 1972 roku Igrzysk Olimpijskich w Monachium? Według książki „The Day After wygrywając złoty medal w Monachium, biegł cztery mile.”

Rok przed tym Gable nie odpowiedział na wygraną w ten sam sposób.
Artykuł napisany przez:

Author: almanach-litera.pl

Share This Post On